Kalendere

Fullskjerm ICAL


Dato Navn
Mon 20 Sep
kl 18:00 - 20:00
Trening for alle
Trening rekrutt   SOLhytta, men det kan være andre oppmøtesteder.…
Thu 23 Sep
kl 18:30 - 19:30
Intervalltrening fra SOLhytta
Trening 13+ år   For alle
Mon 27 Sep
kl 18:00 - 20:00
Trening for alle
Trening rekrutt   SOLhytta, men det kan være andre oppmøtesteder.…
Thu 30 Sep
kl 18:30 - 19:30
Intervalltrening fra SOLhytta
Trening 13+ år   For alle
Mon 4 Oct
kl 18:00 - 20:00
Trening for alle
Trening rekrutt   SOLhytta, men det kan være andre oppmøtesteder.…
Thu 7 Oct
kl 18:30 - 19:30
Intervalltrening fra SOLhytta
Trening 13+ år   For alle
Mon 11 Oct
kl 18:00 - 20:00
Trening for alle
Trening rekrutt   SOLhytta, men det kan være andre oppmøtesteder.…
Thu 14 Oct
kl 18:30 - 19:30
Intervalltrening fra SOLhytta
Trening 13+ år   For alle
Mon 18 Oct
kl 18:00 - 20:00
Trening for alle
Trening rekrutt   SOLhytta, men det kan være andre oppmøtesteder.…
Thu 21 Oct
kl 18:30 - 19:30
Intervalltrening fra SOLhytta
Trening 13+ år   For alle
Mon 25 Oct
kl 18:00 - 20:00
Trening for alle
Trening rekrutt   SOLhytta, men det kan være andre oppmøtesteder.…
Thu 28 Oct
kl 18:30 - 19:30
Intervalltrening fra SOLhytta
Trening 13+ år   For alle
Mon 1 Nov
kl 18:00 - 20:00
Trening for alle
Trening rekrutt   SOLhytta, men det kan være andre oppmøtesteder.…
Thu 4 Nov
kl 18:30 - 19:30
Intervalltrening fra SOLhytta
Trening 13+ år   For alle
Mon 8 Nov
kl 18:00 - 20:00
Trening for alle
Trening rekrutt   SOLhytta, men det kan være andre oppmøtesteder.…
Thu 11 Nov
kl 18:30 - 19:30
Intervalltrening fra SOLhytta
Trening 13+ år   For alle
Mon 15 Nov
kl 18:00 - 20:00
Trening for alle
Trening rekrutt   SOLhytta, men det kan være andre oppmøtesteder.…
Mon 22 Nov
kl 18:00 - 20:00
Trening for alle
Trening rekrutt   SOLhytta, men det kan være andre oppmøtesteder.…
Dato Navn Beskrivelse Valg
Dato Navn Beskrivelse Valg
Thu 16 Sep
kl 18:30 - 19:30
Intervalltrening fra SOLhytta
Trening 13+ år  
For alle   Les mer  
Mon 13 Sep
kl 18:00 - 20:00
Trening for alle
Trening rekrutt  
SOLhytta, men det kan være andre oppmøtesteder.…   Les mer  
Thu 9 Sep
kl 18:30 - 19:30
Intervalltrening fra SOLhytta
Trening 13+ år  
For alle   Les mer  
Mon 6 Sep
kl 18:00 - 20:00
Trening for alle
Trening rekrutt  
SOLhytta, men det kan være andre oppmøtesteder.…   Les mer  
Thu 2 Sep
kl 18:30 - 19:30
Intervalltrening fra SOLhytta
Trening 13+ år  
For alle   Les mer  
Mon 30 Aug
kl 18:00 - 20:00
Trening for alle
Trening rekrutt  
SOLhytta, men det kan være andre oppmøtesteder.…   Les mer  
Thu 26 Aug
kl 18:30 - 19:30
Intervalltrening fra SOLhytta
Trening 13+ år  
For alle   Les mer  
Mon 23 Aug
kl 18:00 - 20:00
Trening for alle
Trening rekrutt  
SOLhytta, men det kan være andre oppmøtesteder.…   Les mer  
Thu 19 Aug
kl 18:30 - 19:30
Intervalltrening fra SOLhytta
Trening 13+ år  
For alle   Les mer  
Mon 16 Aug
kl 18:00 - 20:00
Trening for alle
Trening rekrutt  
SOLhytta, men det kan være andre oppmøtesteder.…   Les mer  
Thu 17 Jun
kl 18:30 - 19:30
Intervalltrening fra SOLhytta
Trening 13+ år  
Intervalltrening for alle   Les mer  
Thu 10 Jun
kl 18:30 - 19:30
Intervalltrening fra SOLhytta
Trening 13+ år  
Intervalltrening for alle   Les mer  
Thu 3 Jun
kl 18:30 - 19:30
Intervalltrening fra SOLhytta
Trening 13+ år  
Intervalltrening for alle   Les mer  
Thu 27 May
kl 18:30 - 19:30
Intervalltrening fra SOLhytta
Trening 13+ år  
Intervalltrening for alle   Les mer  
Thu 20 May
kl 18:30 - 19:30
Intervalltrening fra SOLhytta
Trening 13+ år  
Intervalltrening for alle   Les mer  
Mon 17 May
kl 18:00 - 19:30
Løpetrening alle fra SOLhytta
Trening 13+ år  
Løping eller o-teknisk fra SOLhytta   Les mer  
Mon 17 May
kl 18:00 - 19:30
Rekruttrening fra SOLhytta
Trening rekrutt  
Mandagstreing med o-tekniske øvelser   Les mer  
Thu 13 May
kl 18:30 - 19:30
Intervalltrening fra SOLhytta
Trening 13+ år  
Intervalltrening for alle   Les mer  
Mon 10 May
kl 18:00 - 19:30
Løpetrening alle fra SOLhytta
Trening 13+ år  
Løping eller o-teknisk fra SOLhytta   Les mer  
Mon 10 May
kl 18:00 - 19:30
Rekruttrening fra SOLhytta
Trening rekrutt  
Mandagstreing med o-tekniske øvelser   Les mer  
Thu 6 May
kl 18:30 - 19:30
Intervalltrening fra SOLhytta
Trening 13+ år  
Intervalltrening for alle   Les mer  
Mon 3 May
kl 18:00 - 19:30
Løpetrening alle fra SOLhytta
Trening 13+ år  
Løping eller o-teknisk fra SOLhytta   Les mer  
Mon 3 May
kl 18:00 - 19:30
Rekruttrening fra SOLhytta
Trening rekrutt  
Mandagstreing med o-tekniske øvelser   Les mer  
Thu 29 Apr
kl 18:30 - 19:30
Intervalltrening fra SOLhytta
Trening 13+ år  
Intervalltrening for alle   Les mer  
Mon 26 Apr
kl 18:00 - 19:30
Rekruttrening fra SOLhytta
Trening rekrutt  
Mandagstreing med o-tekniske øvelser   Les mer  
Mon 26 Apr
kl 18:00 - 19:30
Løpetrening alle fra SOLhytta
Trening 13+ år  
Løping eller o-teknisk fra SOLhytta   Les mer  
Thu 22 Apr
kl 18:30 - 19:30
Intervalltrening fra SOLhytta
Trening 13+ år  
Intervalltrening for alle   Les mer  
Mon 19 Apr
kl 18:00 - 19:30
Rekruttrening fra SOLhytta
Trening rekrutt  
Mandagstreing med o-tekniske øvelser   Les mer  
Mon 19 Apr
kl 18:00 - 19:30
Løpetrening alle fra SOLhytta
Trening 13+ år  
Løping eller o-teknisk fra SOLhytta   Les mer  
Thu 15 Apr
kl 18:30 - 19:30
Intervalltrening fra SOLhytta
Trening 13+ år  
Intervalltrening for alle   Les mer  
Wed 14 Apr
kl 18:00 - 20:00
Uka's løype fra Bekkhus
Se løypene i Eventor   Les mer  
Mon 12 Apr
kl 18:00 - 19:30
Løpetrening alle fra SOLhytta
Trening 13+ år  
Løping eller o-teknisk fra SOLhytta   Les mer  
Mon 12 Apr
kl 18:00 - 19:30
Rekruttrening fra SOLhytta
Trening rekrutt  
Mandagstreing med o-tekniske øvelser   Les mer  
Mon 5 Apr
kl 18:00 - 19:30
Rekruttrening fra SOLhytta
Trening rekrutt  
Mandagstreing med o-tekniske øvelser   Les mer  
Mon 5 Apr
kl 18:00 - 19:30
Løpetrening alle fra SOLhytta
Trening 13+ år  
Løping eller o-teknisk fra SOLhytta   Les mer  
Mon 29 Mar
kl 18:00 - 19:30
Løpetrening alle fra SOLhytta
Trening 13+ år  
Løping eller o-teknisk fra SOLhytta   Les mer  
Mon 29 Mar
kl 18:00 - 19:30
Rekruttrening fra SOLhytta
Trening rekrutt  
Mandagstreing med o-tekniske øvelser   Les mer  
Mon 22 Mar
kl 18:00 - 19:30
Rekruttrening fra SOLhytta
Trening rekrutt  
Mandagstreing med o-tekniske øvelser   Les mer  
Mon 22 Mar
kl 18:00 - 19:30
Løpetrening alle fra SOLhytta
Trening 13+ år  
Løping eller o-teknisk fra SOLhytta   Les mer  
Levert av IdrettenOnline