Kalendere

Fullskjerm ICAL


Dato Navn
Mon 28 Sep
kl 18:00 - 19:30
Løpetrening alle fra SOLhytta
 
Mon 28 Sep
kl 18:00 - 19:30
O-teknisk eller intervalltrening fra SOLhytta
 
Mon 5 Oct
kl 18:00 - 19:30
Løpetrening alle fra SOLhytta
 
Mon 5 Oct
kl 18:00 - 19:30
O-teknisk eller intervalltrening fra SOLhytta
 
Mon 12 Oct
kl 18:00 - 19:30
O-teknisk eller intervalltrening fra SOLhytta
 
Mon 12 Oct
kl 18:00 - 19:30
Løpetrening alle fra SOLhytta
 
Mon 19 Oct
kl 18:00 - 19:30
Løpetrening alle fra SOLhytta
 
Mon 19 Oct
kl 18:00 - 19:30
O-teknisk eller intervalltrening fra SOLhytta
 
Mon 26 Oct
kl 18:00 - 19:30
O-teknisk eller intervalltrening fra SOLhytta
 
Mon 26 Oct
kl 18:00 - 19:30
Løpetrening alle fra SOLhytta
 
Mon 2 Nov
kl 18:00 - 19:30
Løpetrening alle fra SOLhytta
 
Mon 2 Nov
kl 18:00 - 19:30
O-teknisk eller intervalltrening fra SOLhytta
 
Mon 9 Nov
kl 18:00 - 19:30
O-teknisk eller intervalltrening fra SOLhytta
 
Mon 9 Nov
kl 18:00 - 19:30
Løpetrening alle fra SOLhytta
 
Mon 16 Nov
kl 18:00 - 19:30
Løpetrening alle fra SOLhytta
 
Mon 16 Nov
kl 18:00 - 19:30
O-teknisk eller intervalltrening fra SOLhytta
 
Mon 23 Nov
kl 18:00 - 19:30
O-teknisk eller intervalltrening fra SOLhytta
 
Mon 23 Nov
kl 18:00 - 19:30
Løpetrening alle fra SOLhytta
 
Mon 30 Nov
kl 18:00 - 19:30
Løpetrening alle fra SOLhytta
 
Mon 30 Nov
kl 18:00 - 19:30
O-teknisk eller intervalltrening fra SOLhytta
 
Mon 7 Dec
kl 18:00 - 19:30
O-teknisk eller intervalltrening fra SOLhytta
 
Mon 7 Dec
kl 18:00 - 19:30
Løpetrening alle fra SOLhytta
 
Mon 14 Dec
kl 18:00 - 19:30
Løpetrening alle fra SOLhytta
 
Mon 14 Dec
kl 18:00 - 19:30
O-teknisk eller intervalltrening fra SOLhytta
 
Dato Navn Beskrivelse Valg
Dato Navn Beskrivelse Valg
Mon 21 Sep
kl 18:00 - 19:30
O-teknisk eller intervalltrening fra SOLhytta
$item.username  
  Les mer  
Mon 21 Sep
kl 18:00 - 19:30
Løpetrening alle fra SOLhytta
$item.username  
  Les mer  
Mon 14 Sep
kl 18:00 - 19:30
Løpetrening alle OBS! Kulåsparken
$item.username  
  Les mer  
Mon 14 Sep
kl 18:00 - 19:30
Spintløp i Kulåsparken
$item.username  
  Les mer  
Mon 7 Sep
kl 18:00 - 19:30
O-teknisk eller intervalltrening fra SOLhytta
$item.username  
  Les mer  
Mon 7 Sep
kl 18:00 - 19:30
Løpetrening alle fra SOLhytta
$item.username  
  Les mer  
Mon 31 Aug
kl 18:00 - 19:30
Løpetrening alle fra SOLhytta
$item.username  
  Les mer  
Mon 31 Aug
kl 18:00 - 19:30
O-teknisk eller intervalltrening fra SOLhytta
$item.username  
  Les mer  
Sat 29 Aug
kl 11:00 - 14:00
KM Lang SOL (Tveterbanen)
$item.username  
https://eventor.orientering.no/Events/Show/12357   Les mer  
Tue 25 Aug
kl 18:00 - 19:00
Ungdomsserien Halden (Høiås) løp 4
$item.username  
https://eventor.orientering.no/Events/Show/13531   Les mer  
Mon 24 Aug
kl 18:00 - 19:30
O-teknisk eller intervalltrening fra SOLhytta
$item.username  
  Les mer  
Mon 24 Aug
kl 18:00 - 19:30
Løpetrening alle fra SOLhytta
$item.username  
  Les mer  
Wed 19 Aug
kl 17:30 - 19:00
Flex-O Varteig OL i Løkkevika
$item.username  
https://eventor.orientering.no/Events/Show/12413   Les mer  
Mon 17 Aug
kl 18:00 - 19:30
Løpetrening alle fra SOLhytta
$item.username  
  Les mer  
Mon 17 Aug
kl 18:00 - 19:30
O-teknisk eller intervalltrening fra SOLhytta
$item.username  
  Les mer  
Mon 15 Jun
kl 18:00 - 19:30
O-teknisk eller løping fra SOLhytta
Trening rekrutt  
Vi starter opp ungdomstreninga med Korona-regler,…   Les mer  
Mon 8 Jun
kl 18:00 - 19:30
O-teknisk eller løping fra SOLhytta
Trening rekrutt  
Vi starter opp ungdomstreninga med Korona-regler,…   Les mer  
Mon 25 May
kl 18:00 - 19:30
O-teknisk eller løping fra SOLhytta
Trening rekrutt  
Vi starter opp ungdomstreninga med Korona-regler,…   Les mer  
Mon 18 May
kl 18:00 - 19:30
O-teknisk eller løping fra SOLhytta
Trening rekrutt  
Vi starter opp ungdomstreninga med Korona-regler,…   Les mer  
Mon 11 May
kl 18:00 - 19:30
O-teknisk eller løping fra SOLhytta
Trening rekrutt  
Vi starter opp ungdomstreninga med Korona-regler,…   Les mer  
Mon 4 May
kl 18:00 - 19:30
O-teknisk eller løping fra SOLhytta
Trening rekrutt  
Vi starter opp ungdomstreninga med Korona-regler,…   Les mer  
Thu 2 Apr
kl 19:30 - 20:30
Styrketrening i gymsal
Trening 13+ år  
Kurland skole   Les mer  
Thu 2 Apr
kl 18:30 - 19:30
Løping ute
Trening 13+ år  
Fra Kurland skole   Les mer  
Thu 2 Apr
kl 18:30 - 20:30
Svømming for alle!
Trening rekrutt  
  Les mer  
Mon 30 Mar
kl 18:00 - 19:30
Løpetrening alle
Trening 13+ år  
SOLhytta   Les mer  
Mon 30 Mar
kl 18:00 - 20:00
O-teknisk eller løping fra SOLhytta
Trening rekrutt  
SOLhytta   Les mer  
Mon 30 Mar
kl 18:00 - 20:00
Åpen SOLhytte til alle klubbens medlemmer. Serveri
Andre aktiviteter  
  Les mer  
Thu 26 Mar
kl 19:30 - 20:30
Styrketrening i gymsal
Trening 13+ år  
Kurland skole   Les mer  
Thu 26 Mar
kl 18:30 - 20:30
Svømming for alle!
Trening rekrutt  
  Les mer  
Thu 26 Mar
kl 18:30 - 19:30
Løping ute
Trening 13+ år  
Fra Kurland skole   Les mer  
Levert av IdrettenOnline