Kalendere

Fullskjerm ICAL


Dato Navn
Thu 13 May
kl 18:30 - 19:30
Intervalltrening fra SOLhytta
Trening 13+ år   Intervalltrening for alle
Mon 17 May
kl 18:00 - 19:30
Løpetrening alle fra SOLhytta
Trening 13+ år   Løping eller o-teknisk fra SOLhytta
Thu 20 May
kl 18:30 - 19:30
Intervalltrening fra SOLhytta
Trening 13+ år   Intervalltrening for alle
Thu 27 May
kl 18:30 - 19:30
Intervalltrening fra SOLhytta
Trening 13+ år   Intervalltrening for alle
Thu 3 Jun
kl 18:30 - 19:30
Intervalltrening fra SOLhytta
Trening 13+ år   Intervalltrening for alle
Thu 10 Jun
kl 18:30 - 19:30
Intervalltrening fra SOLhytta
Trening 13+ år   Intervalltrening for alle
Thu 17 Jun
kl 18:30 - 19:30
Intervalltrening fra SOLhytta
Trening 13+ år   Intervalltrening for alle
Dato Navn Beskrivelse Valg
Dato Navn Beskrivelse Valg
Mon 10 May
kl 18:00 - 19:30
Løpetrening alle fra SOLhytta
Trening 13+ år  
Løping eller o-teknisk fra SOLhytta   Les mer  
Thu 6 May
kl 18:30 - 19:30
Intervalltrening fra SOLhytta
Trening 13+ år  
Intervalltrening for alle   Les mer  
Mon 3 May
kl 18:00 - 19:30
Løpetrening alle fra SOLhytta
Trening 13+ år  
Løping eller o-teknisk fra SOLhytta   Les mer  
Thu 29 Apr
kl 18:30 - 19:30
Intervalltrening fra SOLhytta
Trening 13+ år  
Intervalltrening for alle   Les mer  
Mon 26 Apr
kl 18:00 - 19:30
Løpetrening alle fra SOLhytta
Trening 13+ år  
Løping eller o-teknisk fra SOLhytta   Les mer  
Thu 22 Apr
kl 18:30 - 19:30
Intervalltrening fra SOLhytta
Trening 13+ år  
Intervalltrening for alle   Les mer  
Mon 19 Apr
kl 18:00 - 19:30
Løpetrening alle fra SOLhytta
Trening 13+ år  
Løping eller o-teknisk fra SOLhytta   Les mer  
Thu 15 Apr
kl 18:30 - 19:30
Intervalltrening fra SOLhytta
Trening 13+ år  
Intervalltrening for alle   Les mer  
Mon 12 Apr
kl 18:00 - 19:30
Løpetrening alle fra SOLhytta
Trening 13+ år  
Løping eller o-teknisk fra SOLhytta   Les mer  
Mon 5 Apr
kl 18:00 - 19:30
Løpetrening alle fra SOLhytta
Trening 13+ år  
Løping eller o-teknisk fra SOLhytta   Les mer  
Mon 29 Mar
kl 18:00 - 19:30
Løpetrening alle fra SOLhytta
Trening 13+ år  
Løping eller o-teknisk fra SOLhytta   Les mer  
Mon 22 Mar
kl 18:00 - 19:30
Løpetrening alle fra SOLhytta
Trening 13+ år  
Løping eller o-teknisk fra SOLhytta   Les mer  
Thu 18 Mar
kl 18:30 - 20:30
Torsdagstrening fra Kurland skole
Trening 13+ år  
Intervall eller annen løping fra 18:30-19:30. …   Les mer  
Mon 15 Mar
kl 18:00 - 19:30
Løpetrening alle fra SOLhytta
Trening 13+ år  
Løping eller o-teknisk fra SOLhytta   Les mer  
Thu 11 Mar
kl 18:30 - 20:30
Torsdagstrening fra Kurland skole
Trening 13+ år  
Intervall eller annen løping fra 18:30-19:30. …   Les mer  
Mon 8 Mar
kl 18:00 - 19:30
Løpetrening alle fra SOLhytta
Trening 13+ år  
Løping eller o-teknisk fra SOLhytta   Les mer  
Thu 4 Mar
kl 18:30 - 20:30
Torsdagstrening fra Kurland skole
Trening 13+ år  
Intervall eller annen løping fra 18:30-19:30. …   Les mer  
Mon 1 Mar
kl 18:00 - 19:30
Løpetrening alle fra SOLhytta
Trening 13+ år  
Løping eller o-teknisk fra SOLhytta   Les mer  
Thu 25 Feb
kl 18:30 - 20:30
Torsdagstrening fra Kurland skole
Trening 13+ år  
Intervall eller annen løping fra 18:30-19:30. …   Les mer  
Mon 22 Feb
kl 18:00 - 19:30
Løpetrening alle fra SOLhytta
Trening 13+ år  
Løping eller o-teknisk fra SOLhytta   Les mer  
Thu 18 Feb
kl 18:30 - 20:30
Torsdagstrening fra Kurland skole
Trening 13+ år  
Intervall eller annen løping fra 18:30-19:30. …   Les mer  
Mon 15 Feb
kl 18:00 - 19:30
Løpetrening alle fra SOLhytta
Trening 13+ år  
Løping eller o-teknisk fra SOLhytta   Les mer  
Thu 11 Feb
kl 18:30 - 20:30
Torsdagstrening fra Kurland skole
Trening 13+ år  
Intervall eller annen løping fra 18:30-19:30. …   Les mer  
Mon 8 Feb
kl 18:00 - 19:30
Løpetrening alle fra SOLhytta
Trening 13+ år  
Løping eller o-teknisk fra SOLhytta   Les mer  
Thu 4 Feb
kl 18:30 - 20:30
Torsdagstrening fra Kurland skole
Trening 13+ år  
Intervall eller annen løping fra 18:30-19:30. …   Les mer  
Mon 1 Feb
kl 18:00 - 19:30
Løpetrening alle fra SOLhytta
Trening 13+ år  
Løping eller o-teknisk fra SOLhytta   Les mer  
Thu 28 Jan
kl 18:30 - 20:30
Torsdagstrening fra Kurland skole
Trening 13+ år  
Intervall eller annen løping fra 18:30-19:30. …   Les mer  
Mon 25 Jan
kl 18:00 - 19:30
Løpetrening alle fra SOLhytta
Trening 13+ år  
Løping eller o-teknisk fra SOLhytta   Les mer  
Thu 21 Jan
kl 18:30 - 20:30
Torsdagstrening fra Kurland skole
Trening 13+ år  
Intervall eller annen løping fra 18:30-19:30. …   Les mer  
Mon 18 Jan
kl 18:00 - 19:30
Løpetrening alle fra SOLhytta
Trening 13+ år  
Løping eller o-teknisk fra SOLhytta   Les mer  
Thu 14 Jan
kl 18:30 - 20:30
Torsdagstrening fra Kurland skole
Trening 13+ år  
Intervall eller annen løping fra 18:30-19:30. …   Les mer  
Mon 11 Jan
kl 18:00 - 19:30
Løpetrening alle fra SOLhytta
Trening 13+ år  
Løping eller o-teknisk fra SOLhytta   Les mer  
Thu 7 Jan
kl 18:30 - 20:30
Torsdagstrening fra Kurland skole
Trening 13+ år  
Intervall eller annen løping fra 18:30-19:30. …   Les mer  
Mon 4 Jan
kl 18:00 - 19:30
Løpetrening alle fra SOLhytta
Trening 13+ år  
Løping eller o-teknisk fra SOLhytta   Les mer  
Thu 17 Dec 2020
kl 19:00 - 20:00
Styrketrening/Svømming Kurland skole
Trening 13+ år  
  Les mer  
Thu 17 Dec 2020
kl 18:00 - 18:00
Intervall fra Kurland
Trening 13+ år  
  Les mer  
Mon 14 Dec 2020
kl 18:00 - 19:30
Løpetrening alle fra SOLhytta
  Les mer  
Thu 10 Dec 2020
kl 19:30 - 20:30
Styrketrening Kurland skole
Trening 13+ år  
Sirkeltrening eller annen styrle   Les mer  
Thu 10 Dec 2020
kl 18:30 - 19:30
Løpetrening fra Kurland skole
Trening 13+ år  
Distanse- eller intervalltrening   Les mer  
Mon 7 Dec 2020
kl 18:00 - 19:30
Løpetrening alle fra SOLhytta
  Les mer  
Thu 3 Dec 2020
kl 19:30 - 20:30
Styrketrening Kurland skole
Trening 13+ år  
Sirkeltrening eller annen styrle   Les mer  
Thu 3 Dec 2020
kl 18:30 - 19:30
Løpetrening fra Kurland skole
Trening 13+ år  
Distanse- eller intervalltrening   Les mer  
Mon 30 Nov 2020
kl 18:00 - 19:30
Løpetrening alle fra SOLhytta
  Les mer  
Thu 26 Nov 2020
kl 19:30 - 20:30
Styrketrening Kurland skole
Trening 13+ år  
Sirkeltrening eller annen styrle   Les mer  
Thu 26 Nov 2020
kl 18:30 - 19:30
Løpetrening fra Kurland skole
Trening 13+ år  
Distanse- eller intervalltrening   Les mer  
Mon 23 Nov 2020
kl 18:00 - 19:30
Løpetrening alle fra SOLhytta
  Les mer  
Thu 19 Nov 2020
kl 19:30 - 20:30
Styrketrening Kurland skole
Trening 13+ år  
Sirkeltrening eller annen styrle   Les mer  
Thu 19 Nov 2020
kl 18:30 - 19:30
Løpetrening fra Kurland skole
Trening 13+ år  
Distanse- eller intervalltrening   Les mer  
Mon 16 Nov 2020
kl 18:00 - 19:30
Løpetrening alle fra SOLhytta
  Les mer  
Levert av IdrettenOnline