Kalendere

Fullskjerm ICAL


Dato Navn
Thu 26 Nov
kl 18:30 - 19:30
Løpetrening fra Kurland skole
Trening 13+ år   Distanse- eller intervalltrening
Thu 26 Nov
kl 19:30 - 20:30
Styrketrening Kurland skole
Trening 13+ år   Sirkeltrening eller annen styrle
Mon 30 Nov
kl 18:00 - 19:30
Løpetrening alle fra SOLhytta
 
Thu 3 Dec
kl 18:30 - 19:30
Løpetrening fra Kurland skole
Trening 13+ år   Distanse- eller intervalltrening
Thu 3 Dec
kl 19:30 - 20:30
Styrketrening Kurland skole
Trening 13+ år   Sirkeltrening eller annen styrle
Mon 7 Dec
kl 18:00 - 19:30
Løpetrening alle fra SOLhytta
 
Thu 10 Dec
kl 18:30 - 19:30
Løpetrening fra Kurland skole
Trening 13+ år   Distanse- eller intervalltrening
Thu 10 Dec
kl 19:30 - 20:30
Styrketrening Kurland skole
Trening 13+ år   Sirkeltrening eller annen styrle
Mon 14 Dec
kl 18:00 - 19:30
Løpetrening alle fra SOLhytta
 
Dato Navn Beskrivelse Valg
Dato Navn Beskrivelse Valg
Mon 23 Nov
kl 18:00 - 19:30
Løpetrening alle fra SOLhytta
$item.username  
  Les mer  
Thu 19 Nov
kl 19:30 - 20:30
Styrketrening Kurland skole
Trening 13+ år  
Sirkeltrening eller annen styrle   Les mer  
Thu 19 Nov
kl 18:30 - 19:30
Løpetrening fra Kurland skole
Trening 13+ år  
Distanse- eller intervalltrening   Les mer  
Mon 16 Nov
kl 18:00 - 19:30
Løpetrening alle fra SOLhytta
$item.username  
  Les mer  
Thu 12 Nov
kl 19:00 - 20:00
Styrke- og bevegelighetstrening i bassenget
Trening 13+ år  
Sirkeltrening eller annen styrle   Les mer  
Thu 12 Nov
kl 18:30 - 19:30
Løpetrening fra Kurland skole
Trening 13+ år  
Distanse- eller intervalltrening   Les mer  
Mon 9 Nov
kl 18:00 - 19:30
Løpetrening alle fra SOLhytta
$item.username  
  Les mer  
Thu 5 Nov
kl 19:00 - 20:00
Styrke- og bevegelighetstrening i bassenget
Trening 13+ år  
Sirkeltrening eller annen styrle   Les mer  
Thu 5 Nov
kl 18:00 - 19:00
Løpetrening fra Kurland skole OBS! Tid
Trening 13+ år  
Distanse- eller intervalltrening   Les mer  
Mon 2 Nov
kl 18:00 - 19:30
Løpetrening alle fra SOLhytta
$item.username  
  Les mer  
Thu 29 Oct
kl 19:30 - 20:30
Styrketrening Kurland skole
Trening 13+ år  
Sirkeltrening eller annen styrle   Les mer  
Thu 29 Oct
kl 18:30 - 19:30
Løpetrening fra Kurland skole
Trening 13+ år  
Distanse- eller intervalltrening   Les mer  
Mon 26 Oct
kl 18:00 - 19:30
Løpetrening alle fra SOLhytta
$item.username  
  Les mer  
Thu 22 Oct
kl 19:30 - 20:30
Styrketrening Kurland skole
Trening 13+ år  
Sirkeltrening eller annen styrle   Les mer  
Thu 22 Oct
kl 18:30 - 19:30
Løpetrening fra Kurland skole
Trening 13+ år  
Distanse- eller intervalltrening   Les mer  
Mon 19 Oct
kl 18:00 - 19:30
Løpetrening alle fra SOLhytta
$item.username  
  Les mer  
Thu 15 Oct
kl 19:30 - 20:30
Styrketrening Kurland skole
Trening 13+ år  
Sirkeltrening eller annen styrle   Les mer  
Thu 15 Oct
kl 18:30 - 19:30
Løpetrening fra Kurland skole
Trening 13+ år  
Distanse- eller intervalltrening   Les mer  
Mon 12 Oct
kl 18:00 - 19:30
Løpetrening alle fra SOLhytta
$item.username  
  Les mer  
Thu 8 Oct
kl 19:30 - 20:30
Styrketrening Kurland skole
Trening 13+ år  
Sirkeltrening eller annen styrle   Les mer  
Thu 8 Oct
kl 18:30 - 19:30
Løpetrening fra Kurland skole
Trening 13+ år  
Distanse- eller intervalltrening   Les mer  
Mon 5 Oct
kl 18:00 - 19:30
Løpetrening alle fra SOLhytta
$item.username  
  Les mer  
Mon 28 Sep
kl 18:00 - 19:30
Løpetrening alle fra SOLhytta
$item.username  
  Les mer  
Mon 21 Sep
kl 18:00 - 19:30
Løpetrening alle fra SOLhytta
$item.username  
  Les mer  
Mon 14 Sep
kl 18:00 - 19:30
Løpetrening alle OBS! Kulåsparken
$item.username  
  Les mer  
Mon 7 Sep
kl 18:00 - 19:30
Løpetrening alle fra SOLhytta
$item.username  
  Les mer  
Mon 31 Aug
kl 18:00 - 19:30
Løpetrening alle fra SOLhytta
$item.username  
  Les mer  
Mon 24 Aug
kl 18:00 - 19:30
Løpetrening alle fra SOLhytta
$item.username  
  Les mer  
Mon 17 Aug
kl 18:00 - 19:30
Løpetrening alle fra SOLhytta
$item.username  
  Les mer  
Levert av IdrettenOnline