Kalendere

Fullskjerm ICAL


Dato Navn
Mon 26 Oct
kl 18:00 - 19:30
O-teknisk eller intervalltrening fra SOLhytta
 
Thu 29 Oct
kl 18:30 - 19:30
Svømmehallen på Kurland skole
Trening rekrutt  
Mon 2 Nov
kl 18:00 - 19:30
O-teknisk eller intervalltrening fra SOLhytta
 
Thu 5 Nov
kl 18:30 - 19:30
Svømmehallen på Kurland skole
Trening rekrutt  
Mon 9 Nov
kl 18:00 - 19:30
O-teknisk eller intervalltrening fra SOLhytta
 
Thu 12 Nov
kl 18:30 - 19:30
Svømmehallen på Kurland skole
Trening rekrutt  
Mon 16 Nov
kl 18:00 - 19:30
O-teknisk eller intervalltrening fra SOLhytta
 
Thu 19 Nov
kl 18:30 - 19:30
Svømmehallen på Kurland skole
Trening rekrutt  
Mon 23 Nov
kl 18:00 - 19:30
O-teknisk eller intervalltrening fra SOLhytta
 
Thu 26 Nov
kl 18:30 - 19:30
Svømmehallen på Kurland skole
Trening rekrutt  
Mon 30 Nov
kl 18:00 - 19:30
O-teknisk eller intervalltrening fra SOLhytta
 
Thu 3 Dec
kl 18:30 - 19:30
Svømmehallen på Kurland skole
Trening rekrutt  
Mon 7 Dec
kl 18:00 - 19:30
O-teknisk eller intervalltrening fra SOLhytta
 
Thu 10 Dec
kl 18:30 - 19:30
Svømmehallen på Kurland skole
Trening rekrutt  
Mon 14 Dec
kl 18:00 - 19:30
O-teknisk eller intervalltrening fra SOLhytta
 
Dato Navn Beskrivelse Valg
Dato Navn Beskrivelse Valg
Thu 22 Oct
kl 18:30 - 19:30
Svømmehallen på Kurland skole
Trening rekrutt  
  Les mer  
Mon 19 Oct
kl 18:00 - 19:30
O-teknisk eller intervalltrening fra SOLhytta
$item.username  
  Les mer  
Thu 15 Oct
kl 18:30 - 19:30
Svømmehallen på Kurland skole
Trening rekrutt  
  Les mer  
Mon 12 Oct
kl 18:00 - 19:30
O-teknisk eller intervalltrening fra SOLhytta
$item.username  
  Les mer  
Thu 8 Oct
kl 18:30 - 19:30
Svømmehallen på Kurland skole
Trening rekrutt  
  Les mer  
Mon 5 Oct
kl 18:00 - 19:30
O-teknisk eller intervalltrening fra SOLhytta
$item.username  
  Les mer  
Mon 28 Sep
kl 18:00 - 19:30
O-teknisk eller intervalltrening fra SOLhytta
$item.username  
  Les mer  
Mon 21 Sep
kl 18:00 - 19:30
O-teknisk eller intervalltrening fra SOLhytta
$item.username  
  Les mer  
Mon 14 Sep
kl 18:00 - 19:30
Spintløp i Kulåsparken
$item.username  
  Les mer  
Mon 7 Sep
kl 18:00 - 19:30
O-teknisk eller intervalltrening fra SOLhytta
$item.username  
  Les mer  
Mon 31 Aug
kl 18:00 - 19:30
O-teknisk eller intervalltrening fra SOLhytta
$item.username  
  Les mer  
Mon 24 Aug
kl 18:00 - 19:30
O-teknisk eller intervalltrening fra SOLhytta
$item.username  
  Les mer  
Mon 17 Aug
kl 18:00 - 19:30
O-teknisk eller intervalltrening fra SOLhytta
$item.username  
  Les mer  
Mon 15 Jun
kl 18:00 - 19:30
O-teknisk eller løping fra SOLhytta
Trening rekrutt  
Vi starter opp ungdomstreninga med Korona-regler,…   Les mer  
Mon 8 Jun
kl 18:00 - 19:30
O-teknisk eller løping fra SOLhytta
Trening rekrutt  
Vi starter opp ungdomstreninga med Korona-regler,…   Les mer  
Mon 25 May
kl 18:00 - 19:30
O-teknisk eller løping fra SOLhytta
Trening rekrutt  
Vi starter opp ungdomstreninga med Korona-regler,…   Les mer  
Mon 18 May
kl 18:00 - 19:30
O-teknisk eller løping fra SOLhytta
Trening rekrutt  
Vi starter opp ungdomstreninga med Korona-regler,…   Les mer  
Mon 11 May
kl 18:00 - 19:30
O-teknisk eller løping fra SOLhytta
Trening rekrutt  
Vi starter opp ungdomstreninga med Korona-regler,…   Les mer  
Mon 4 May
kl 18:00 - 19:30
O-teknisk eller løping fra SOLhytta
Trening rekrutt  
Vi starter opp ungdomstreninga med Korona-regler,…   Les mer  
Levert av IdrettenOnline