Kalendere
Fullskjerm ICAL

Dato Navn
Søn 13 Okt
kl 12:00 - 14:00
Tunevannet rundt
Samlinger og løp   Meld på i Eventor
Lør 19 Okt
kl 10:00 - 14:00
Blodslitet
Samlinger og løp   Meld på i Eventor
Dato Navn Beskrivelse Valg
Dato Navn Beskrivelse Valg
Lør 21 Sep
kl 12:00 - 12:00
O-trolleir for Østfold, Halden
Samlinger og løp  
  Les mer  
Søn 15 Sep
kl 11:00 - 13:00
Folloløpet, Nesodden
Samlinger og løp  
  Les mer  
Lør 7 Sep
kl 13:00 - 15:00
Ungdomserien Finale, Trøsken
Samlinger og løp  
Meld på i Eventor eller til Frode   Les mer  
Tir 3 Sep
kl 18:00 - 20:00
Ungdomserien 5. løp, Fredrikstad
Samlinger og løp  
Meld på i Eventor eller til Frode   Les mer  
Søn 1 Sep
kl 12:00 - 14:00
KM langdistanse, Moss
Samlinger og løp  
Meld på i Eventor   Les mer  
Tir 27 Aug
kl 18:00 - 20:00
Ungdomserien 4. løp, Halden
Samlinger og løp  
Meld på i Eventor eller til Frode   Les mer  
Søn 25 Aug
kl 11:00 - 13:00
KM stafett Asker (Dikemark)
Samlinger og løp  
Meld interesse til Hans (41904591) eller Espen…   Les mer  
Lør 24 Aug
kl 12:00 - 14:00
KM mellomdistanse Indre Østfold
Samlinger og løp  
Meld på i Eventor   Les mer  
Søn 30 Jun
kl 18:00 - 20:00
Norsk o-festival
Samlinger og løp  
  Les mer  
Lør 29 Jun
kl 18:00 - 20:00
Norsk o-festival
Samlinger og løp  
  Les mer  
Fre 28 Jun
kl 18:00 - 20:00
Norsk o-festival
Samlinger og løp  
  Les mer  
Fre 28 Jun
kl 17:00 - 15:00
Bli med SOL til O-Festivalen!
Samlinger og løp   Orientering  
O-Festivalen arrangeres i år i Larvik med…   Les mer  
Søn 23 Jun
kl 14:00 - 18:00
Klubbmesterskap
Samlinger og løp  
Høysand. Tidspunkt ikke avklart. Mer info kommer   Les mer  
Man 10 Jun
kl 18:00 - 20:00
Pinseløp
Samlinger og løp  
  Les mer  
Søn 9 Jun
kl 18:00 - 20:00
Pinseløp
Samlinger og løp  
  Les mer  
Lør 8 Jun
kl 18:00 - 20:00
Pinseløp
Samlinger og løp  
  Les mer  
Ons 5 Jun
kl 18:00 - 20:00
Østfoldspringen, Askim (IØOK)
Samlinger og løp  
  Les mer  
Søn 2 Jun
kl 11:00 - 12:30
Flex-o-løp Trøsken
Samlinger og løp  
  Les mer  
Lør 1 Jun
kl 18:00 - 20:00
Klubb KM stafett, SOL
Samlinger og løp  
  Les mer  
Tir 28 Mai
kl 18:00 - 20:00
Ungdomserien, Indre Østfold
Samlinger og løp  
  Les mer  
Ons 22 Mai
kl 18:00 - 20:00
Østfoldsprinten løp 3 FSK
Samlinger og løp  
  Les mer  
Tir 14 Mai
kl 18:00 - 19:00
Ungdomserien, Gimle
Samlinger og løp  
  Les mer  
Ons 8 Mai
kl 18:00 - 20:00
Østfoldsprint løp2, SOL
Samlinger og løp  
  Les mer  
Søn 5 Mai
kl 18:00 - 20:00
Gimle IF
Samlinger og løp  
  Les mer  
Lør 4 Mai
kl 18:00 - 20:00
KM sprint, Gimle
Samlinger og løp  
  Les mer  
Ons 1 Mai
kl 18:00 - 20:00
Kvistkvaset, Ås
Samlinger og løp  
  Les mer  
Tir 30 Apr
kl 18:00 - 20:00
Sport 8, OK Moss
Samlinger og løp  
  Les mer  
Lør 27 Apr
kl 18:00 - 20:00
10-mila
Samlinger og løp  
  Les mer  
Ons 24 Apr
kl 18:00 - 20:00
Østfoldsprinten løp1, HSK
Samlinger og løp  
  Les mer  
Søn 14 Apr
kl 18:00 - 20:00
Småleneneløpet
Samlinger og løp  
  Les mer  
Lør 13 Apr
kl 18:00 - 20:00
Lørdagskjappen
Samlinger og løp  
  Les mer  
Søn 7 Apr
kl 18:00 - 20:00
Norwegian Spring
Samlinger og løp  
  Les mer  
Lør 6 Apr
kl 18:00 - 20:00
Norwegian Spring
Samlinger og løp  
  Les mer  
Lør 30 Mar
kl 18:00 - 20:00
Blåveissprinten
Samlinger og løp  
  Les mer  
Fre 29 Mar
kl 18:00 - 20:00
Nattsvermeren, FSK
Samlinger og løp  
  Les mer  
Søn 24 Mar
kl 18:00 - 20:00
Kvillebyn
Samlinger og løp  
  Les mer  
Levert av IdrettenOnline